Aktualności i takie tam :: Oferta czyli co i dla kogo :: Pomoc i sprawy techniczne

 

aktualności i takie tam

 

oferta czyli co i dla kogo

CZYM JEST KORIX.PL?

W dużym skrócie nasze serwery to platforma treningowa dla szeroko pojętych administratorów. Testujemy tutaj sprzęt, oprogramowanie oraz nowoczesne technologie internetowe. Oczywiście wszelkie możliwe nowinki i udogodnienia są niezwłocznie wdrażanie, a po przetestowaniu udostępniane wszystkim użytkownikom.

CO DAJEMY?

Pełnowartościowe konto hostingowe, na które składa się przestrzeń WWW o pojemności 2GB z obsługą PHP i wszystkiego innego potrzebnego do szczęścia, szkrzynka pocztowa o pojemności 5GB z obługą załączników do 100MB oraz dostępem IMAP, POP3, SMTP i Webmail, a także baza danych MySQL wedle potrzeb i zdrowego rozsądku.

CO BIERZEMY?

Do działania i rozwoju potrzebujemy użytkowników, czyli Ciebie i w ten oto właśnie sposób Ty dostajesz profesjonalny hosting zupełnie za darmo, a my dzięki temu możemy skutecznie i owocnie pracować, tak więc każdy jest zadowolony.

DLA KOGO?

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, konkretne wymagania w stosunku do użytkownika oraz chęć pomocy naprawdę potrzebującym nie każdy może się załapać na nasz hosting. Chcesz założyć stronę swojemu warzywniakowi albo warsztatowi w garażu - dziękujemy. Prowadzisz ciekawą firmę, masz dobry pomysł na produkt lub usługę, albo poczytnego bloga - zgłoś się do nas.

JAKOŚĆ?

Mimo przeprowadzania wielu różnych testów, nasz hosting jest bardzo stabilny i rzecz jasna bezpieczny. Jako użytkownik nie odczujesz naszej pracy, a jeżeli będziemy planować poważniejsze manewry, to na pewno zostaniesz o tym odpowiednio wcześniej poinformowany tak, jak ma to miejsce u innych dostawców.

 

pomoc i sprawy techniczne

Soon...